登入

#topchannel

篩選器
Spotify
iTunes
Instagram
PIXNET
YouTube
Dailymotion
1 天內
1 週內
1 個月內
1 年內
關聯性
評分
發布日期
觀看次數
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 9 Tetor 2021
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Big Brother Albania Vip | Permbledhja ditore | 11 Tetor 2021
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
I martuar 18 herë/ Nuset nga Vlora deri në Lezhë. 69-vjeçari tregon historinë e tij të pazakontë
Asllan Shuli, nga fshati Grabjan I Lushnjes nuk është veshur kurrë si dhëndër edhe pse është martuar 18 herë. Martesën e tij të parë e ka lidhur kur ishte 18 vjec, kurse të fundit 44 vjec. Jeta e tij nuk ka qënë aspak e lehtë, për shkak t...
氣質美聲主播陪伴你 零距離 一對一療癒你心靈
廣告
MH交友俱樂部
Graniti pyet Fifin se si do të jetë marrëdhënia e tyre jashtë - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Semi flet për marrëdhënien me Bojken Lakon - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Top News - Gjashtë dekada në ekran/ Ndahet nga jeta legjendari Larry King
Larry king, gjigandi i transmetimit në Amerikë, është ndarë nga jeta në moshën 87 vjecare në Los Angeles. Ai vdiq në qendrën mjeksore Cerdars Sinai, në qytet, sipas Ora Media, një kompani produksioni që ai kishte bashkëthemeluar. Gjatë ka...
Iliri përlotet teksa Fifi këndon këngën e saj - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Nuk e kam problem të ha vetëm", Fifi dhe Iliri debatojnë për ushqimin - Big Brother Albania
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Të tjerët luajnë, Donaldi dhe Paloma thurin intriga - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
"Nuk kishim para"/ Donaldi rrëfen për fëmijërinë - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Big Brother Albania Vip | Permbledhja ditore | 12 Tetor 2021
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Dolandi imiton këngëtarët e famshëm shqiptar - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Dasëm në "BBV"/ Banorët risjellin traditën malësore - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Donaldi dhe Graniti supozojnë çiftet që do krijohen - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
"U tërbova pas teje", Graniti i këndon Fifit - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë - 12 Tetor 2021
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Flirtime midis Fifit dhe Granitit - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Monika këshillon Fifin për marrëdhënien e saj me Granitin - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Fifi përlotet teksa këndon "Mos ma prek ti shkja Drenicën" - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Wake Up/ Dr.Erion Dasho: Shqipëria mbeti peng i Covax-it, i hyri vonë lojës për sigurimin e vaks
Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të...
Banorët komentojnë marrëdhënien e Fifit dhe Granitit - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Fifi sëmurë?! Çfarë po ndodh me të? - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
南洋風味蔬食料理,必推創意素食餐廳
廣告
熱浪島
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 13 Tetor 2021
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
"E fala për 6 vite"/ Arjola rrëfen tradhëtinë nga ish-partneri - Big Brother Albania V
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Po i lyenin buzët me të kuqe, Iliri tremb banorët - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Fifi gatuan byrek veçmas, Paloma e pyet se pse i flet me inat - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Banorët këndojnë e kërcejnë nën ritmet e muzikës tallava - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Fifi këndon teksa banorët bëjnë punët e shtëpisë - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
"Kanceri më mori nënën"/ Sabiani përlotet teksa tregon vuajtet e tij - Big Brother Alb
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Top News - Covax sjell 141.600 doza për Shqipërinë/ AstraZeneca, efikasiteti 67% që në dozën e p
Programi COVAX për vaksinat kundër koronavirusit njoftoi planet për të shpërndarë të paktën 330 milion doza në vendet me të ardhura më të ulëta dhe Shqipëria do të marrë dhe në kuadër të tij, Shqipëria do të marrë 141,600 doza të v...
Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë - 8 Tetor 2021
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
"Çmenduria më e madhe"/ Iliri rrëfen se ka tradhëtuar bashkëshorten - Big Brother Alba
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
"Daja më tha sa qenke shëndoshur", Fifi rrëfen zënkën - Big Brother Albania Vip
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...
Big Brother Albania Vip | Permbledhja ditore | 8 Tetor 2021
Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mu...